Ahşap Kutu Siparişi için gerekli bilgiler:

 

Ahşap kutular özel yapılırlar stokta yokturlar.

Bu sebeple istenen her türlü özellik uygulanır. 

 

NUMUNE TALEBİ : Kapora alındıktan sonra 1 adet ahşap kutu numunesi yapılır.

Kapora alınmadan numune istenirse Sipariş kesinleştiğinde ilk siparişten düşülmek üzere Numune bedeli 100 TL alınır. Numune teslim süreci 1 haftadır.

Numuneniz var ise gönderiniz. Aynısını yapmamız daha kolay olur.

 

Ahşap Kutu Siparişi için gerekli bilgiler:

 

o    Ahşap kutu sipariş adedi :

o    Ebadı (En:    Cm, Yükseklik:             Cm,  Derinlik:      Cm, ) ürün kutusu yaptıracaksanız üründen bir kutuyu dolduracak kadar boş ürün kutusu gönderiniz

o    Ahşap kutu rengi ve uygulaması  (Koyu-açık,  ceviz, meşe, akçaağaç gibi )

o    Ahşap kalınlığı ve içine konacak yük hakkkında bilgi veriniz kaç Kg yük koyarsınız,

o    Ahşap Kutu içine koyacağınız ürünler savrulurmu ?

o    Ahşap kutu içine ayrıca bölmeler istemisiniz?  Çukulata koyma seperatörü, ürün koyma bölmesi, ürün koyma sünger yatakları gibi şeyler gereklimi?

o  Diğer İşlemler gereklimi? Logonuzu yazmak, sloganınızı yazmak,

o  Ahşap kutunuza Metal logo konabilir, Kenarlarına altın varak yapılabilir.

 Ahşap kutu üzerine başka bir  aksesuar istermisiniz?

o  Ahşap Kutu içine bir şey konacakmı? Promosyon kalem, ajanda, parfum, cukulata, lokum ve özel hediyeler?

 

(lak, gofre, vernik, varak yaldız, kumaş, deri vs)  Ek malzemeler ( pvc pencere, ip kilit, sticker kilit vs.)

 

AHŞAP KUTU KULLANILAN YERLER:

Promosyon kutusu, Ajanda kutusu, İlaç, kozmetik, aksesuar, çamaşır, takı vs. pek çok ürün grubunu içeren ve çeşitli sektörlerde kullanılabilecek kutu üretimimiz mevcuttur.

Ürünlerinizin korunması ve sunumundaki hassasiyeti dikkate alarak hazırladığımız kutularımıza istediğiniz birçok özellikler uygulanabilmektedir.

İhtiyacınızı karşılayacak ahşap kutu üretimi için mevcut çalışmalarımızı kullanabilir ya da size özel yepyeni ebatlarda üretim yapabiliriz.

Fiyat teklifimiz için matbaamızı arayabilir ya da teknik özellikleri içeren teklif talebinizi sitemizden iletebilirsiniz. 

kutu@magazasi.net

AHŞAP KUTU ÖRNEKLERİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ:

Çeşit fiyat ve kalite kombinasyonu için ürün kutularımızı tercih edebilirsiniz.

Dikkat: Okey alınmadan. Hiçbir işlem yapılmaz. Bu nedenle Ürününüzün ve siparişinizin geç kalmaması için lütfen zamanında onay veriniz.

**Bütün okeylerinizi yazılı olarak veriniz. Kaparo alınmadan tasarım yapılmaz.

** Numuneler baskısız olarak elde çalışılabilir.

Aynı sektördeki ürünlerden estetik kutulu olanları, kutusuz ürünlere göre çok daha avantajlıdır. 

Ahşap Kutular ürünlerin vitrinidirler.

Bazı ürünler kutulu satılır, kutusuz satmak o ürünün değerini ölüdürür.

 Hemen her alanda kullanıma uygun çok çeşitli kutular mevcuttur.

 


Parfüm, kozmetik, elektronik, giyim, gıda vb onlarca sayabileceğimiz alanda üretim yapan firmalar için kutu, en önemli pazarlama unsurudur.

Kutuların marka bilinci oluşmasında ve müşteri güveni kazanılması adına alternatifi yoktur. 

Çok farklı şekil ve kağıt seçenekleri mevcuttur. Hediyelik eşya kutusu, evrak kutusu, gıda kutusu, servis kutusu, pizza ve pide kutusu, malzeme kutusu, oyuncak kutusu, ayakkabı kutusu gibi geniş bir yelpazededirler. Sınırsız renklerde baskı uygulanabilir.  Değişik karton ve plastik ve kumaşlardan yapılan kaplama ile ürün daha zengin gösterilir. Ve ürün daha iyi korunur.

Mükemmel tasarımları ve baskı kalitesiyle daha farklı ve dikkat çekici kutulara sahip olacaksınız.

 


Ürün Kutuları hakkında genel bilgiler:
Marka ve ürünlerin doğru ve iyi tanıtılması gerekmektedir. Akıllarda yer edinmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için baskı ürünlerinin iyi planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Baskı ürünleri her zaman ön plandadır. Firmaları tanıtan, sembolize eden ve akıllarda yer edinmesini sağlayan; renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne sahip baskı ürünleri marka ve ürünlere pozitif etki yapacaktır. İstanbul 
Matbaa merkezi  kurumlarınızın ihtiyaç duyduğu baskı ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlara sunmaktadır.


Ürün Kutularında Tasarım - Onay - Baskı – Üretim-Teslimat şartları.
İstanbul Matbaa merkezi olarak ürünlerin planlanmasından baskısına kadar olan tüm süreçlere müşterimizi de dahil ediyoruz. 

Tasarım : Örnek kutu gönderebilirsiniz. Sipariş vereceğiniz ürünün bilgilerini bize alternatifli olarak iletebilirsiniz. Kargo / Kurye vasıtası ile, İnternet aracılığıyla, bizzat veya tarafınızdan teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Teslim aldığımız bilgi ve içerikle siparişinizi tasarlıyor ve taslakları onayınızı almak için size sunuyoruz.

Onay:  Müşteri onayı alındıktan sonra siparişiniz baskı yapılır ve Üretime başlanır. Kusursuz baskıdan sonra siparişinizi yine alternatifli teslimat seçenekleri ile (Kargo / Kurye aracılığı ile, tarafımızdan yerinize teslimat veya bizzat gelip almanız şeklinde) planlanan tarihlerde sizlere gönderiyoruz.


Müşteri memnuniyeti garantisi:
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Daha en başından vereceğimiz hizmetin müşterimizde olumlu etkiler bırakması için işe başlıyoruz.

İstanbul 
Matbaa merkezi.com  olarak baskı öncesi tüm ürünlerin taslaklarını müşterilerimize sunarız. Önerimiz, siparişlerinizin baskı öncesi tasarım aşamasında dikkatlice incelenmesi ve kullanılacak malzemelerin tamamen anlaşılmasından sonra baskı onayının verilmemesidir. Lütfen ürünümüzden memnun kalmadığınızda veya ürününüzü teslim alırken olası herhangi bir hasarda bizimle iletişime geçiniz.

Aksaklık ya da probleminizi gidermek için mümkün olan her departmanımızla yanınızda olacağız.

PROSEDÜR :

1-    Numune üzerinde pazarlık yapılır.

2-    Kapora alındıktan sonra tasarım yapılır ve ilk numune elde yapılır ve ilk başlangıç okeyi alınır.  Tasarım Okeyi alındıktan sonra üretim başlar.

3-    Kağıt ve baskı parası alınmadan baskıya başlanmaz. Baskının geri dönüşü yoktur.

4-    Baskıdan sonra bir adet son üretim OKEYİ alınır ve üretime başlanır. Bu okeyden sonra üretim ve termin tarihi başlar. Bu Okey olmadan gecikme kabul edilmez ve üretim başlanılmaz.

5-    Kutu bedeli ödenmeden kutular teslim edilmez.